Новости 04 декабря 2017

Відразу від двох партій: на Снігурівщині виборча комісія Широківської ОТГ скасувала реєстрацію кандидата в депутати від БПП

Широківська сільська територіальна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата в депутати ОТГ Віктора Мушина через порушення Закону України «Про місцеві вибори». Згідно законодавства, даний кандидат балотувався в районну раду від «Нашого краю», проте зараз подав свою кандидатуру від БПП. Про це йде мова у відповідному протоколі СВК, повідомляє «Снігурівка.ІНФО».

Керуючись частиною 5 статті 35 Закону України «Про місцеві вибори» виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата в депутати по одномандатному виборчому округу №2 Мушина.

Як відомо він у 2015 році балотувався до Снігурівської районної ради від партії «Наш край». Мушин до райради не пройшов, проте згідно з законом, на сьогодні він все ще являється учасником виборчих перегонів, так як в разі відмови або неможливості будь-кого з депутатів райради продовжувати свої повноваження, він отримає мандат депутата районної ради.

Втім, якщо б він подав свою кандидатуру від партії «Наш край», а не БПП або написав заяву про відмову балотування в райраду, він би отримав можливість брати участь у виборах до ОТГ від будь якого суб’єкта висування.

Довідка: ч 5 статті 35 Закону України «Про місцеві вибори» говорить про те, що особа може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови або старости шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top