Горячее 06 декабря 2017

У голови Снігурівської райдержадміністрації з’явилися два заступники

Відповідно до статті 10 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та враховуючи погодження Кабінету Міністрів України та Миколаївської обласної державної адміністрації 5 грудня 2017 року було призначено заступників голови райдержадміністрації, які пройшли відповідні конкурси.

Першим заступником голови райдержадміністрації було призначено Верловицького Сергія Валерійовича, заступником голови райдержадміністрації став Гищака Андрія Миколайовича.

Зазначимо, що згідно декларації про доходи за 2016 рік Сергій Верловицький володіє квартирою у Снігурівці, площею 66,7 квадратних метри. Також у його власності є вітчизняний автомобіль Daewoo Lanos.

Останнім місцем роботи у нього зазначене приватне сільскогосподарське підприємство «Пономар», на якому впродовж 2016 року він заробив майже 80 тисяч гривен. Також трохи більше 2 тисяч гривень він заробив на сільськогосподарському ТОВ ім.. Шевченка.

Згідно з даними декларації Андрія Гищака, він володіє житловим будинком у Снігурівці, площею 51,7 квадратних метри. Також у його власності є дві земельні ділянки у Снігурівці.

У розділі транспортні засоби у нього в декларації вказаний ВАЗ 1985 року випуску.

У 2016 році він отримав біля 77 тисяч гривень заробітної плати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top