Новости 08 марта 2018

Юрій Кормишкін привітав жінок зі святом 8 Березня

Голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрій Кормишкін вітає всіх жінок з прекрасним весняним святом – 8 Березня. Своє привітання голова партії розмістив на сторінці у Facebook.

Кормишкін зазначає, що для нього весна кожного року починається не з першою травою, що з’являється з-під талого снігу, не з першими співами птахів, а з 8 березня, коли весь світ відзначає Міжнародний жіночий день.

Депутат облради подякував долі за те, що в усіх сферах життя його оточують чудові жінки, адже саме ніжна посмішка матері, дружини, сестри та доньок долають всі неприємності чоловічого буття.

«Любі жінки, я від всього серця вітаю вас з вашим святом! Ви робите чоловіків мудрішими та сильнішими, і саме завдяки вашій любові і доброті ми долаємо негаразди, не втрачаємо надії і віримо у краще у скрутну годину. Бажаю вам весняного натхнення, чистої любові та мирного неба. І хай в цьому році весна почалася з морозу, я бажаю, щоб у ваших серцях завжди жило тепло», — привітав жінок Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top