Новости 09 марта 2018

Холод та антисанітарія: на Снігурівщині неблагополучне подружжя морило голодом малолітніх дітей [фото]

Ювенальною превенцією, дільничними офіцерами поліції Снігурівського ВП спільно зі службою у справах дітей Снігурівської РДА було відвідано сім’ю, яка перебуває на обліку як така, де склались складні життєві обставини. В ході перевірки спеціалістів шокували умови, в яких перебували діти, в той час, як їх батьки в стані сильного алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє Снігурівський відділ поліції.

Під час перевірки мати й батько спали в нетверезому стані, а поряд з ними лежала та плакала восьмимісячна дитина, яка як пізніше виявилось була хвора. В будинку було дуже холодно та антисанітарні умови. В кухні сиділа невідома жінка, яка також була в п’яному стані та не могла назвати свої анкетні дані. Як виявилось господарка зв’язала носки даній жінці та коли остання прийшла за носками, вони вирішили дану подію відмітити. З навареної їжі нічого не було та двоє інших дітей, лежачи в ліжку їли сухий хліб.

Того ж дня матір разом з усіма дітьми було поміщено до дитячого відділення Снігурівської ЦРЛ. Обох батьків черговий раз притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 184 КУпАП. На даний час за рішенням виконкому Василівської сільської ради двох старших дітей вилучено у батьків та поміщено до Комунального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради для корекційної роботи з психологом та відновлення морального та фізичного стану здоров’я. Найменша дитина разом з матір’ю перебувають на лікуванні в районній лікарні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top