Новости 09 марта 2018

Колектив Киселівської школи подякував групі компаній «ПАЕК» та ДП «Південне» за спонсорську допомогу

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський комітети Киселівської школи дякують за допомогу навчальному закладу генеральному директору  групи компаній «ПАЕК», депутату Миколаївської обласної ради Кормишкіну Юрію Анатолійовичу та директору ДП «Південне» Котику Юрію В’ячеславовичу.

В Киселівській школі зазначають, що плідна творча  робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможлива без спонсорської підтримки.

«Наш  заклад  підтримують підприємці, що працюють на території  Киселівської  сільської ради.  Хочемо подякувати за  допомогу школі   генеральному директору групи компаній «ПАЕК», депутату Миколаївської обласної ради   Кормишкіну Юрію Анатолійовичу та директору ДП «Південне» Котику Юрію В’ячеславовичу, які придбали планшети  для учнів 1-4 класів в кількості 8 штук», — повідомляє колектив школи.

Адміністрація навчального закладу говорить, що ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення меценатів до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

«Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого села. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям. З повагою адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський комітети школи».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top