Новости 23 марта 2018

В Миколаївській області випав жовтий сніг – спеціалісти стверджують, що загрози в аномалії немає [ФОТО]

У п’ятницю, 23 березня, в Миколаївській області спостерігається незвичайне явище — випав сніг жовтого відтінку. Варто відзначити, що першими про це стали повідомляти жителі Одеської області, зокрема міста Ізмаїл. Про це пише АгроЮг.

Цю аномалію прокоментував мер міста Ізмаїл Андрій Абрамченко. Він повідомив, були проведені відповідні лабораторні дослідження зразків снігу в Дунайської гідрометобсерваторії і в Одеському лабораторному центрі Державної служби України з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів.

Фахівці повідомляють, що лужність снігу нормальна — не кислотна. У них присутні частинки піщано-глинистих фракцій, через які сніг і придбав незвичайний колір.

Зокрема, в Миколаївській області жителі також спостерігають подібне явище і активно діляться власними знімками в соціальних мережах. У свою чергу, начальник Миколаївського обласного центру з гідрометеорології Людмила Дуранік зазначає, що місцеві фахівці ще не встигли провести подібні дослідження, але розділяє думку зі своїми колегами.

«Справа в тому, що теплі маси повітря, які вже наступають на нашу територію, йдуть з Африки. У нас же вже в 2007 році були піщані бурі. Слава Богу, що вони прийшли з опадами, а не просто пилом. Ми ще не робили таких досліджень, не підтверджували. Але так, спостерігається, що він злегка відрізняється від білого. Цікаве явище, як на 23 березня», — коментує те, що трапилося явище.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top