Горячее 24 марта 2018

У Новопетрівці мешканці обурені недбалістю завідувачки дитсадка: голова Широківської ОТГ на численні скарги батьків не реагує [ВІДЕО]

У Новопетрівському дитсадку, що в Снігурівському районі, виник скандал. Батьківський комітет звинувачує завідувачку дошкільного навчального закладу Тетяну Хоменко в некомпетентності та вимагає відсторонити жінку від посади. Про те, які саме претензії виникли до завідувачки, йдеться в сюжеті телеканалу «Миколаїв».

В дитячому садку за списками навчається 42 дитини, вони розбиті на дві групи – молодшу та старшу. За словами батьків, останнім часом їх почали зводити, незважаючи на те, що на кожну групу є по одному вихователю та по одному помічнику.

«Вона не старається добитися чогось для дітей. Вона мені сказала: я сиджу в кабінеті і мені все одно що з вашими дітьми. Як таке може казати завідуюча?» — обурюється голова батьківського комітету Оксана Палєєва.

Вихователь старшої групи Людмила Гуц розповіла, що в лютому група була зведена, але ніяких розпоряджень, чому так зробили та на якій підставі, жінка не розуміє.

Після перевірок райдержадміністрацією в кінці минулого року завідувачці було винесено догану та позбавили премії.

«Я теж працювала в дитячому садку, два рази підряд уходила та верталася, тому що дуже тяжко з Тетяною Іванівною працювати. Людина не може організувати роботу, вимогу ставить не такі як потрібно», — розповідає жителька села Тетяна Поляшенко.

Напередодні у людей закінчився терпець і вони зібралися у дитсадку, щоб висловити претензії завідувачці. Втім сама Тетяна Хоменко на збори не прийшла, так як пішла на лікарняний. В телефонній розмові з в.о. старости Новопетрівки Валентиною Касапою завідувачка спростовує абсолютно всі звинувачення в свій бік.

«Слухайте, Валентино Василівно! Ви же знаєте, яка брехня. То наклеп! Зрозуміло, ви розцінюєте це як відмовки, я Сергію Миколайовичу (голові Широківської ОТГ, — ред.) доповідала про свій стан здоров’я», — сказала завідувачка.

Мешканці кажуть, що направляли вже не одну скаргу на ім’я голови ОТГ Сергія Пересунько, але він на них не реагує. Також він не став пояснювати ситуацію і журналістам. Втім, обурені мешканці Новопетрівки все ж збираються ще раз провести збори, щоб вияснити проблему з керівництвом дитсадка.

 

Недитячі пристрасті навколо дитячого садка

Пристрасті навколо дитячого садка в Снігурівському районі—————————————————————-У Новопетрівському дитсадку, що в Снігурівському районі, скандал. Батьківський комітет звинувачує завідувачку дошкільного навчального закладу в некомпетентності та вимагає відсторонити жінку від посади. відео Телеканал "Миколаїв"

Опубликовано Освіта Миколаївщини 23 марта 2018 г.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top