Новости 26 марта 2018

«Нехай на місцях самостійно приймають рішення», — Кормишкін про розміщення червоно-чорних прапорів на Миколаївщині

Голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді і постійної комісії з питань АПК Юрій Кормишкін вважає, що питання про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Миколаївської області — це поспішне рішення. Про це йшла мова на засіданні комісії з питань АПК 26 березня.

На його думку, є лише один синьо-жовтий прапор, який повинен використовуватися як офіційний державний символ. А рішення про те, щоб підняти червоно-чорний прапор, має прийматися людьми на місцях за бажанням. Тому на засіданні комісії депутат не голосував за винесення даного питання на сесію. Всього «За» дане питання проголосувало 3 члени комісії з АПК, що не достатньо для прийняття рішення.

Юрій Кормишкін зазначає, що з повагою ставиться до добровільних загонів і учасників АТО. І тому впевнений, що питання про розміщення червоно-чорного прапора, який символізує, в першу чергу, багатовікову боротьбу українців за незалежність, не варто перетворювати в питання, яке на сьогоднішній день обговорюється на рівні політики.

«Такий позив повинен бути в серцях у кожного — якщо хтось хоче вивісити цей прапор на свято, будь ласка, закон не забороняє. Але не потрібно переносити це питання в політичну площину, нехай люди на місцях самостійно приймають рішення, тим більше, якщо ми говоримо про самодостатність ОТГ. Я двічі голосував за питання про визнання Росії країною-агресором. У мене навіть не було думки голосувати інакше, так як своїм голосуванням, я в повній мірі відображав позицію і думку своїх виборців. А питання червоно-чорного прапора повинно визначатися виключно на місцях. Люди в районах і селах повинні для себе особисто вирішити, осмислити, зрозуміти і прийняти », — вважає депутат.

У підсумку члени комісії з питань АПК не винесли питання по червоно-чорному прапору на сесію. «За» проголосували всього 3 депутати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top