Новости 28 марта 2018

IT-технології: у Снігурівській лікарні можуть запровадити систему «Поліклініка без черг»

27 березня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький та заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак разом з колективами Снігурівської ЦРЛ та ПМСД взяли участь в зустрічі з представниками компанії “IT4Medicine”, які презентували інформаційну систему “Поліклініка без черг” для нашої поліклініки.

“IT4Medicine” – це одна з компаній, яка пропонує свої послуги з інформатизації медичних закладів в рамках медичної реформи. За словами керівника компанії Андрія Зайця, дана інформаційна система дозволить працівникам поліклініки збалансувати ресурси та пацієнтопотік, а також дасть можливість мешканцям не виходячи з дому записатися на прийом до лікаря, при цьому не простоюючи в чергах. Андрій Заяць додав, що дана інформаційна система вже успішно використовується в медичних закладах м.Миколаєва та в деяких райцентрах.

Після презентації представники компанії “IT4Medicine” відповіли на всі запитання лікарів стосовно використання даної системи.

Слід відмітити, що питання запровадження системи “Поліклініка без черг” додатково ще буде обговорюватись, після чого буде прийнято рішення.

Підбиваючи підсумки проведеної зустрічі, перший заступник голови РДА Верловицький зазначив, що ідея загалом дуже гарна і може бути втілена в життя, але за умови, що це спростить надання медичних послуг населенню.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top