Новости 02 ноября 2015

Мер Ларченко виступив за припинення руху великогабаритного транспорту через Снігурівку

Снігурівський міський голова Ларченко Олександр Анатолійович звернувся до директора ТОВ «Засільський цукровий завод» Палієнка В.В. із проханням припинити рух через місто Снігурівка великогабаритного транспорту (камазів), які здійснюють перевезення до цукрового заводу буряків.

Витяг з листа наводиться нижче.

«Рух транспорту здійснюється і вдень і вночі, заважає мешканцям, порушує їх спокій та завдає матеріальних збитків (від інтенсивного руху транспорту руйнуються та тріскаються будинки, руйнується дорожнє покриття, стерті пішохідні переходи, проїжджа частина вкривається товстим шаром багна, яке залишається від коліс камазів).

В зв’язку з чим та з метою уникнення конфліктної ситуації і досягнення розумного компромісу Снігурівська міська рада звертається до Вас з пропозицією припинити рух великогабаритного транспорту (камазів), які перевозять буряки через місто, а здійснювати його по об’їзній дорозі (стара траса на м. Миколаїв).»

Як повідомили в міській раді, відповіді від дирекції Снігурівський міський голова поки що не отримав.

Нагадаємо, раніше видання «Снігурівка-ІНФО» повідомляло що, мешканці Снігурівки готові перекрити трасу «Снігурівка-Миколаїв» якщо компанія Ukrainian Sugar Company буде й далі розбивати дорогу.

2 Комментариев

  1. Вопрос

    03.11.2015 at 01:04

    Ларченко просрал весьгород! Город превратился в свалку!

  2. Снигиревская громада!

    03.11.2015 at 01:08

    Ларченко ты ВОР! Ты должен сидеть в тюрьме! И мы тебя посадим!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top