Новости 17 апреля 2018

В Снігурівській ЦРЛ може з’явитися відділення гемодіалізу та нефрології [відео]

Нещодавно до райдержадміністрації надійшли звернення від 9 громадян Снігурівського району, які страждають на ниркову недостатність, з проханням створити на базі Снігурівської ЦРЛ відділення гемодіалізу.

Справа в тому, що хворим на ниркову недостатність снігурівчанам доводиться регулярно їздити до Миколаєва для проходження життєво необхідної процедури гемодіалізу. Тому, якби в Снігурівській ЦРЛ було відділення гемодіалізу, це значно спростило б процес лікування хворих. До речі, з усіх районних центрів області, таке відділення було відкрито лише в Баштанській ЦРЛ. Саме це відділення на цьому тижні з ознайомчим візитом відвідала делегація Снігурівського району в складі представників районної влади та лікарів.

За ініціативи голови райдержадміністрації Інни Бойко та депутата обласної ради Андрія Закусілова відбулося спільне засідання Президії та постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення з приводу розгляду питання створення відділення гемодіалізу та нефрології при Снігурівській ЦРЛ, в якій брали участь голова райради Тетяна Мезіна та депутати райради.

Про підсумки нещодавнього візиту розповів головний лікар Снігурівської ЦРЛ Микола Коврига. Тоді делегація зі Снігурівщини ознайомилася з технічним забезпеченням відділення гемодіалізу Баштанській ЦРЛ. Він відмітив, що окрім необхідного обладнання, Снігурівську ЦРЛ потрібно облаштувати приміщення згідно необхідних вимог та забезпечити кваліфікованими кадрами. Проте, усі присутні погодилися, що це не є суттєвою проблемою, адже у випадку надання згоди депутатського корпусу райради, ці питання будуть вирішені. Слід зазначити, що всі присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали цю ідею.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top