Горячее 20 апреля 2018

Дорожники вклали вже майже 3 кілометри верхнього шару асфальту на Снігурівській трасі Т-15-08

На ділянках автомобільної дороги державного значення Т-15-08 Калинівка-Снігурівка у Вітовському та Снігурівському районах продовжуються роботи із середнього поточного ремонту.

У період з 17 до 19 березня підрядні організації виконували роботи з влаштування верхнього шару покриття із щебенево–мастикового асфальтобетону (ЩМА–20) загальною протяжністю -2,8 км. Інспектори Служби автомобільних доріг у Миколаївській області здійснюють постійний контроль якості робіт та матеріалів на вказаному об’єкті.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Нагадаємо, що на сесії облради депутат від «Нашого краю» Андрій Закусілов підняв питання ремонту Снігурівської траси. Він звернув увагу, що верхній шар асфальту ще не укладений, а нижній в деяких місцях вже почав руйнуватися. Заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи запевнив, що нижній шар асфальту знаходиться на гарантії, тому підрядник за свої кошти зобов’язаний буде усунути дефекти.

Зазначимо, що влітку 2017 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав трасу Т-15-08. Голова уряду похвалив якість виконаних робіт та наголосив, що до середини жовтня об’єкт буде зданий в експлуатацію. Автодорога Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» ремонтується за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top