Новости 22 апреля 2018

У Снігурівському військкоматі відбулося навчання з організації та ведення військового обліку

20 квітня на базі Снігурівського районного військового комісаріату відбулося навчання, в якому відповідальні особи за ведення військового обліку усіх райвійськкоматів області переймали досвід роботи у снігурівських фахівців. Захід проходив за участі військового комісара Миколаївського ОВК, полковника Сергія Іванова, працівника сектору мобілізаційної роботи апарату ОДА Світлани Миронової та районного військового комісара Андрія Пастуха.

З роз’ясненнями перед присутніми виступила працівник сектору мобілізаційної роботи апарату ОДА Світлана Миронова, яка розповіла про найбільш поширені помилки при веденні військового обліку сільських та селищних рад, підприємств, організацій та установ. Світлана Миронова надала відповідні рекомендації щодо заповнення облікових документів та інші методичні рекомендації щодо ведення діловодства.

Фахівці Снігурівського РВК поділилися своїм досвідом стосовно організації та ведення військового обліку, побудови картотеки, розповіли про порядок бронювання військовозобов’язаних та ін.

По закінченню навчання, усім особам відповідальним за ведення військового обліку райвійськкоматів області було надано відповідну інформаційну базу, методичні роз’яснення та зразки необхідних документів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top