Новости 25 апреля 2018

Єланецький поліцейський поширював інтимні фото та писав відверті повідомлення неповнолітніми дівчатам [ФОТО]

В Єланці співробітник поліції веде інтимні листування з неповнолітніми дівчатами і виставляє в заборонених законом соцмережах фото статевого органу. Про це «Єланецьким новинам» стало відомо з власних джерел.

Так, в групі «Типовий Єланець» в соцмережах користувачі виклали інформацію, що поліцейський Владислав Тягай відправляє фото дівчаткам. При переході по вказаному в пості посиланню, знаходиться сторінка користувача під «нікнеймом» Джон Крамер. Зовнішність обох чоловіків збігається.

«Єланецькі новини» звернулися за коментарями до прес-служби поліції. Зазначається, що обіцяна відповідь від поліції так і не надійшла. А через декілька годин інформація з’явилася на сайті ГУНП в Миколаївській області.

Згідно з інформацією поліції, слідчим відділом ГУНП розслідуються матеріали кримінального провадження.

На час розслідування співробітник поліції відсторонений від виконання службових обов’язків.

«Для проведення експертизи вилучена комп’ютерна техніка і мобільні засоби зв’язку, проводяться слідчі дії, хід розслідування перебуває на контролі у керівництва Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Надалі буде визначена підслідність зазначеного правопорушення», — зазначила прес-служба поліції.

Відзначимо, що вказаний в соцмережах Владислав подав декларації як оперуповноважений Єланецького відділення поліції. За 2016 рік він показав стипендію 3555 грн, отриманих в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top