Новости 25 апреля 2018

Пішов з життя колишній завідуючий районного відділу спорту Снігурівської РДА Володимир Ковтун

25 квітня Снігурівщина втратила порядну і добру людину – на 79 році життя відійшов у вічність колишній завідуючий відділу фізичної культури і спорту райдержадміністрації Володимир Тихонович Ковтун.

Свою трудову діяльність він розпочав ще в 1957 році робітником 3-го розряду в БМУ-14. Два роки відслужив в армії, після чого працював судовим виконавцем Народного суду Снігурівського району. Після навчання в Миколаївському педагогічному інституті ім. Белінського працював тренером по футболу в Снігурівській дитячо-юнацькій спортивній школі.

З 1966 по 2000 рік обіймав посаду завідуючого відділу фізичної культури і спорту. За час роботи на цій посаді він проявив себе вмілим організатором з впровадження фізичної культури і спорту в повсякденне життя населення району.

На всіх ділянках роботи Володимир Тихонович проявляв порядність, дисциплінованість та справжній професіоналізм.

Снігурівська райдержадміністрація висловлює щирі співчуття дочкам Володимира Тихоновича – голові райдержадміністрації Інні Володимирівні Бойко та начальнику Снігурівського районного центру зайнятості Ірині Володимирівні Заприкут, а також дружині – Ковтун Раїсі Михайлівні з приводу смерті батька та чоловіка.

Це важка і непоправна втрата для всіх, хто особисто його знав. У цю скорботну годину ми щиро співчуваємо рідним та близьким, товаришам та колегам. Світла пам’ять про Володимира Тихоновича назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам’ять!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top