Новости 08 мая 2018

Вже близько 1800 снігурівчан уклали декларації з сімейними лікарями

7 травня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участю голови райради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Розпочинаючи нараду, Інна Володимирівна підбила підсумки минулого тижня та окреслила плани на поточний тиждень, зокрема, були обговорені заплановані заходи до Дня Пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Продовжуючи нараду, особливу увагу очільниця району приділила питанням освіти та соціального захисту населення. Інна Бойко анонсувала створення нових покращених умов навчання для учнів початкових класів. Забезпечення виконання поставлених умов потребує відповідного фінансового забезпечення та співфінансування. Тому, Інна Володимирівна надала начальнику відділ освіти РДА Любові Мендус відповідні доручення та рекомендації.

Окрім того, були обговорені питання щодо розгляду можливості переведення Снігурівської ЗОШ №4 на альтернативне енергозберігаюче опалення (встановлення пілетних котлів) та створення опорних закладів.

Обговорили і деякі питання, що стосуються охорони здоров’я. Головний лікар РЦ ПМСД Павло Соловйов доповів про стан укладених декларацій з пацієнтами. За його інформацією, станом на сьогоднішній день вже укладено близько 1800 декларацій. Активна робота в даному напрямку триває.

Раніше Снігурівка.ІНФО опубліковувала інформацію з покроковою інструкцією укладання декларації з лікарями та список лікарів Снігурівського РЦ ПМСД (поліклініки), з якими можна укласти угоду.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top