Новости 28 мая 2018

Снігурівчанам підвищили тарифи на вивезення сміття та прибирання територій

КП «Снігурівський благоустрій» доводить до відома населення та суб’єктів господарювання, що планується підвищення тарифів по вивезенню твердих побутових відходів,  прибиранню території до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням існуючої ситуації.

вивезення трактором МТЗ 82.1 твердих побутових відходів від підприємств та організацій за 1 м³ в розмірі 147,00 грн;

вивезення автомобілем ВЛІВ Супер – міні твердих побутових відходів від підприємств та організацій за 1 м³ в розмірі 143,00 грн;

вивезення твердих побутових відходів від населення з 1 людини, фактично проживаючої в приватному  секторі 12,00 грн;

вивезення твердих побутових відходів від населення з 1 людини, фактично проживаючої в багатоповерховому будинку 9,00 грн.

«На сьогоднішній день діючий тариф на вивезення твердих побутових відходів від підприємств та організацій становить 114,00 грн/м³; діючий тариф на вивезення твердих побутових відходів від населення – 7,50 та 10,00 грн/м³ (в розрахунку для проживаючих в багатоквартирному будинку та приватному секторі відповідно). Останній раз тарифи були встановлені та затверджені в 2017 році і з того часу не змінювалися. На сьогодні через необхідність переходу на сплату податку на додану вартість (далі ПДВ) КП «Снігурівський благоустрій» вимушене перерахувати вартість послуг для покриття збитків в зв’язку зі сплатою цього податку. Планування витрат здійснюється із застосуванням нормативного методу на підставі державних і галузевих нормативів використання матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, норм і розцінок з оплати праці, нормативів витрат з управління та обслуговування виробництва», — повідомили в КП.

Зазначається, що через збитковість нинішнього тарифу на вивезення побутових відходів та по прибиранню території виникла необхідність приведення тарифу у відповідність до реальних витрат підприємства.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top