Новости 02 ноября 2015

На Снігурівщини в Широківській школі відбулась зустріч випускників

У кожного із нас повинно бути своє чарівне, казкове місце. А в чарівному місці і земля інша, і трава рівна – рівна, набагато зеленіша, ніж в других місцях, і небо синє, і сонце яскравіше. Це єдине місце в світі, де можна спокійно посидіти, помріяти, або ж від душі набігатися і награтися, і найголовніше, знову хоча б на декілька хвилин повернутися в дитинство. І я гадаю, що таким місцем є школа. Адже переступивши поріг школи, ми знову повертаємося в наше безтурботне дитинство, де ми провели свої 11 років, де навчились дружити, цінувати дружбу, поважати старших, де знайшли своїх вірних друзів, з якими дружимо й до сих пір.

31 жовтня 2015 року в Широківській школі було святково і шумно. За хорошою традицією, яка існує вже багато років в нашій школі, відбувся вечір зустрічі з випускниками. Розпочався він під ніжні ноти шкільного вальсу. Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся директор школи Антипенко В.М.. Він подякував випускникам за те, що не забувають рідну школу і побажав приємного вечора та добрих, теплих спогадів.

Згадали вчителів – ветеранів педагогічної праці та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, кого вже з нами немає – учителів та випускників. Пісні, вірші, танці учасники, слухачі всі зливалися в одну святкову атмосферу. Випускники – ювіляри нашої школи з задоволенням пройшлися шкільними коридорами, зайшли в свій клас, музей, гімнастичний зал, спортивний зал, поспілкувалися з класними керівниками. Це було справжнє свято душі, яке на довгі — довгі роки зарядило всіх випускників новою позитивною енергією.

Цей вечір і все хороше, швидко скінчилось. Трішечки заморені, але задоволені випускники розійшлися та роз’їхалися по домівках. Звичайно надалі потягнуться звичайні дні: у кого робота, у кого навчання, але день проведений в стінах рідної школи, буде згадуватися дуже – дуже довго.

Педагог – організатор Широківської ЗОШ Чабан Є.Д.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top