Горячее 31 мая 2018

Юрій Кормишкін привітав випускників Снігурівщини з останнім дзвоником та побажав успішного вступу до вишів

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав випускників Снігурівського району з останнім дзвоником та побажав їм успішного вступу до вищих навчальних закладів. Свої вітання він написав на сторінці у Facebook.

«Сьогодні на моїй рідній Снугурівщині пролунав останній дзвоник. 172 випускника прощаються зі школою та розпочинають свій шлях в доросле життя. Попереду випробування вступу до вищих навчальних закладів та для багатьох – випробування на самостійність. Я щиро вітаю всіх випускників та бажаю вдало завершити зовнішнє незалежне оцінювання, піти навчатись до тих навчальних закладів та на ту спеціальність, які дадуть можливість максимально розкритись кожному з вас, як особистості. Сподіваюсь на те, що, навіть, через чотири-п’ять років навчання ви будете пам’ятати про рідний край та повернетесь на Снігурівщину, щоб примножувати славу малої батьківщини», — написав Кормишкін.

Також він звернувся зі словами вдячності до батьків випускників та вчителів, які завжди були міцною опорою у вихованні дітей.

«Окремо хочу подякувати батькам, які старанно виховували своїх дітей. Як батько, я розумію, як важко відпустити свою дитину, як рветься серце за кожного, скільки хвилювань та терпіння потрібно. Вірю в те, що ваші діти будуть вартими ваших зусиль та будуть гідними своїх батьків. Велика дяка вчителям. Для нас, батьків – ви надійна опора в вихованні наших дітей. Інколи здається, що ви є членами сім’ї – так часто ви проводите час з нашими дітьми. Ваші терпіння, мудрість, індивідуальний підхід в вихованні кожного учня заслуговують тільки найвищої похвали та низький уклін. Бажаю вам, шановні вчителі, батьки, випускники міцного здоров’я, щоденних особистісних перемог та ясного мирного неба», — зазначив голова «Нашого краю».

Крім того всім школярам Кормишкін побажав добре провести канікули, укріпити здоров’я та з новими силами, бажанням навчатись вже у вересні прийти до рідної школи та продовжити свій шлях до знань.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top