Новости 31 мая 2018

На Снігурівщині ще одного депутата покарали за корупційне правопорушення

29 травня постановою Снігурівського районного суду за результатами розгляду протоколу, складеного працівниками Управління захисту економіки Нацполіції в області, притягнуто до адміністративної відповідальності депутата Новокиївської сільської ради Снігурівського району за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч.1 ст.172-6 КУпАП).

Вказаний депутат без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік майже через 10 місяців від встановленого законодавством строку.

За результатами розгляду протоколу судом підтримано позицію прокурора, особу визнано винною у вчиненні зазначеного правопорушення та накладено  стягнення у виді штрафу у розмірі 850 грн.

У поточному році спеціально уповноваженими особами складено та скеровано до суду  102 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Категорії осіб  та кількість складених відносно них протоколів наведено у діаграмі.  Найбільш протоколів складено стосовно депутатів місцевих рад — 46 протоколів або 47 % від загального числа складених.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top