Новости 11 июня 2018

Депутат Снігурівської райради Клепач задекларував понад мільйон гривень доходу, квартиру в Херсоні та десятки земельних ділянок

Депутат Снігурівської районної ради Олександр Клепач за минулий 2017 рік задекларував понад 1 мільйон гривень доходу, 984 тисячі з яких склав дохід від зайняття підприємницькою діяльністю та ще 38 тисяч — заробітна плата отримана за основним місцем роботи. Також близько одного мільйона гривень склав загальний дохід членів родини районного депутата. Про це свідчать дані електронної декларації депутата.

Зазначимо, що основним видом діяльності Клепача є сільськогосподарське виробництво на ТОВ «Технологія-Агро», кінцевим бенефіціарним власником якого є сам депутат. Також у власності депутата є магазин у селі Суворе, придбаний у 2016 році. У тому ж році родина Клепачів купила за 149 тисяч гривень квартиру у місті Херсон, площею 67,3 кв. метри.

Минулого року Клепач придбав чотири земельні ділянки у Снігурівському районі, загальною площею 11 гектарів. Крім того він орендує понад 90 земельних ділянки у фізичних осіб та райдержадміністрації.

У володінні депутата райради також є легковий автомобіль «Ніва Шевроле», 2010 року випуску, вантажівка ГАЗ 3507 2009 року та ряд сільськогосподарської техніки.

1 Комментарий

  1. Аноним

    11.06.2018 at 15:04

    А ви не пробували попрацювати так як він?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top