Новости 13 июня 2018

Широківська ОТГ за рахунок інфраструктурної субвенції хоче створити комунальне підприємство – ціна питання 2,2 мільйони гривень

Голова Червонодолинської сільської ради Широківської ОТГ Сергій Пересунько розповів, що від громади все ж таки буде подана заявка на отримання інфраструктурної субвенції від Мінрегіонбуду. Станом на 13 червня, Миколаївська облдержадміністрація надала висновок по запропонованому проекту, який незабаром направлять до Києва. Про це Пересунько розповів в коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

Раніше повідомлялося, що Широківська ОТГ не подала заявку на інфраструктурні проекти, для яких передбачено 86 млн гривень. Втім, за словами голови ОТГ, заявка все ж буде подана.

«На інфраструктурну субвенцію ми написали проект. Я тільки вийшов з обласної державної адміністрації, забрав висновок і будемо відправляти його на Київ», — сказав він.

За рахунок інфраструктурної субвенції Широківська ОТГ планує оновити парк комунальної техніки. На це, згідно проекту, потрібно більше двох мільйонів гривень.

«Ми написали проект давно, просто була певна процедура і ось тільки сьогодні (13 червня, — прим.ред.) я забрав висновок з облдержадміністрації, тепер проект разом з висновком відправляю на Київ. Ми писали проект по комунальному підприємству. Хочемо закупити техніку: екскаватор, трактор, косилки. Хочемо створити нормальне комунальне підприємство, щоб воно працювало. Сума проекту становить 2 мільйони 215 тисяч», — зазначив Пересунько.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top