Николаев 06 ноября 2015

Порт Фірташа пригрозив, що залишить Миколаїв без грошей

ТОВ «МСП Ніка-Тера» стверджує, що дії прокуратури, спрямовані на позбавлення його орендованих земельних ділянок, змушують порт заморозити низку інвестиційних проектів.

На цьому наголосив голова ТОВ «МСП Ніка-Тера» Олександр Гайду, передає «Укрінформ».

«Той бізнес-клімат, який створюється в миколаївському регіоні через дії прокуратури, змушує нас заморозити низку інвестиційних проектів. Дана ситуація вигідна лише нашим конкурентам з Одеського регіону. Отож миколаївська прокуратура підіграє одеському бізнесу», — сказав Гайду.

Керівник «Ніка-Тери» зазначає, що позиція прокуратури стосовно окремих підприємств морегосподарського комплексу виглядає вибірковою, так як у Миколаєві на аналогічних умовах укладені договори оренди землі і з низкою інших підприємств.

Нагадаємо, що Одеський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Миколаївської міськради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо оренди портом «Ніка-Тера» 79 га донної поверхні Бузького лиману та передачі в оренду земельної ділянки площею 26 га. Це сталося завдяки позову прокуратури Миколаївської області.

«МСП Ніка-Тера» — високомеханізований сучасний порт площею 147 га, який інтенсивно розвивається і будує нові термінали. Сьогодні тут працює 1200 людей, середня зарплата становить біля 6 тисчс гривень.

З 2011 року морський порт «Ніка-Тера» підконтрольний структурам олігарха Дмитра Фірташа.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top