Новости 16 ноября 2015

«Кабінет Міністрів України повинен розпочати розробку ряду законопроектів для вирішення нагальних проблем перед введенням ринку землі», — Вадатурський

Верховна Рада України прийняла закон про продовження дії мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення на рік, а саме до 1 січня 2017 року. За словами народного депутата України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрія Вадатурського, протягом останніх 13 років відбувається відтермінування введення ринку землі, що не дає можливість спланувати подальші свої дії інвесторам, фермерам та власникам паїв. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112.

«Вже 13 років існує мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. І кожного разу ми продовжуємо дію цього мораторію на рік. Питання в тому, який сигнал ми даємо суспільству, інвесторам і власникам паїв такими діями? Адже вони не знають, що їм робити далі: продовжувати оренду землі, купувати сільгосптехніку чи збирати гроші на можливий викуп цієї землі», – зазначив Андрій Вадатурський.

Політик також був вражений відсутністю повноцінної дискусії в парламенті під час розгляду цього питання. «Я був здивований, що вчора в парламенті таке важливе питання розглядалося за скороченою процедурою, тобто потягом двох хвилин. Це не зважаючи на те, які емоційні і бурхливі виступи були в сесійній залі з цього приводу. Це дуже важлива тема. На засіданні аграрного комітету у нас відбулася чудова дискусія по цьому законопроекту і ми обговорили всі важливі питання більш фахово і детально», – розповів Андрій Вадатурський.

Він також додав, що після чергового продовження дії мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення уряд має підготувати низку законопроектів для підготовки введення ринку землі.

«Ми вчора прийняли закон про продовження дії мораторію на продаж земель. Після цього Кабінет Міністрів України повинен розпочати розробку ряду законопроектів для вирішення нагальних проблем перед введенням ринку землі», – сказав парламентарій.

Нагадаємо, на днях аграрій Тахір Садрідінов назвав тему продовження мораторію на продаж сільгоспземель піаром нардепів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top