Новости 29 января 2019

В Горохівській сільраді на Снігурівщині скасували карантинні обмеження

Карантинні обмеження в Горохівській сільській раді скасовано. Таке рішення було прийняте на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Снігурівській райдержадміністрації, яка була проведена 28 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Верловицького.

Як повідомлялося раніше, 12 грудня 2018 року протоколом №7 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації введені карантинні обмеження по сказу лисиці в с. Горохівське Горохівської сільської ради Снігурівського району.

Був розглянутий План комплексних заходів щодо ліквідації сказу в Горохівське Горохівської сільської ради. За період дії карантинних обмежень, тварин з неадекватною поведінкою та трупів м’ясоїдних на території с. Горохівське та у загрозливій зоні не виявлено.

В зв’язку з виконанням заходів передбачених «Інструкцією про заходи по боротьбі зі сказом тварин” затвердженою наказом Головним управлінням ветеринарної медицини з Держветінспекцією Мінсільгосппроду України від 15.03.1994.р. № 5, комісія постановила скасувати карантинні обмеження по сказу лисиці в с. Горохівське Горохівської сільської ради Миколаївської області, введені рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації 12.12.2018р.(протокол №7).

Як раніше повідомлялося, у Снігурівському районі скасували карантинні обмеження з африканської чуми свиней.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top