Новости 31 января 2019

Слідом за вимогою «Нашого краю», депутати облради погодилися провести громадські слухання перед укрупненням районів Миколаївщини

На найближчій сесії Миколаївської обласної ради депутати розглянуть питання про укрупнення районів у Миколаївській області. Про це стало відомо в ході комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, у четвер, 31 січня, передає кореспондент інтернет-видання «Мой город».

Раніше повідомлялося, що в Верховній Раді зареєстрували законопроект про зменшення кількості районів в Миколаївській області до чотирьох.

Члени комісії розглянули це питання і зазначили, що в районах, яких торкнеться укрупнення, необхідно провести громадські слухання, і врахувати позицію місцевих жителів щодо об’єднання з тим чи іншим районом. Рішення про винесення цього питання на сесію було прийнято одноголосно.

Нагадаємо, депутати партії «Наш Край» вимагали провести громадські слухання перед укрупненням районів Миколаївської області.

У Верховній Раді України в кінці року нардепи зареєстрували законопроект №9279 «Про зміну меж районів Миколаївської області», згідно з яким передбачено залишити замість 19 районів області тільки чотири: Миколаївський, Баштанський, Вознесенський, Первомайський.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top