Новости 12 февраля 2019

Троє учасників АТО зі Снігурівщини отримали сертифікати на житло

У суботу, 9 лютого, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил Миколаївщини отримали сертифікати на власні квартири. Придбання житла стало можливим в рамках реалізації Комплексної обласної програми соціального захисту населення «Турбота» до 2020 року.

В силу поважних причин захисники зі Снігурівського району не мали змоги взяти участь в цій урочистій церемонії, тому, сертифікати вручили членам їх родин. Сертифікати отримали Віктор Павлюк (вручено матері Дарії Павлюк), Василь Панкратьєв (вручено дружині Тетяні Панкратьєвій) та Радіон Ярощук (буде вручено особисто).

Відповідно до Комплексної програми «Турбота» до 2020 року в Снігурівському районі на умовах співфінансування, за рахунок коштів з обласного та районного бюджетів (50 на 50) придбано житло 2 учасникам бойових дій антитерористичної операції, загальна сума витрат з районного бюджету склала 260.5 тис.грн. (Павлюк В.І. – будинок в с. Євгенівка, Панкратьєв В.О. –квартиру в м. Снігурівка).

За рахунок коштів бюджету Нововасилівської сільської ради (80.0 тис. грн) та коштів з обласного бюджету (80.0 тис. грн) придбано будинок Ярощуку Р.В. в селі Єлизаветівка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top