Новости

Канадці відкрили у Снігурівці гурток для юних «кодерів»

278

Канадський благодійний фонд, за сприяння якого у Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва відкрито комп’ютерний клас, запропонував керівнику гуртка «Юні користувачі персонального комп’ютера» співпрацю — допомогу щодо ознайомлення дітей з комп’ютерною творчістю в контексті програми візуального програмування Scratch та запросив гуртківців вступити до клубу дистанційного навчання «I Will Code». Цю програму можна використовувати на заняттях гуртка і для роботи з дітьми, які не зареєструвалися у клубі.

Метою клубу є стимулювання розвитку життєво важливих навичок у дітей, необхідних у 21 столітті для успішної самореалізації та майбутнього успіху, а саме: творчого мислення, ясного спілкування, постійного навчання, системного аналізу, використання технологій, ефективної взаємодії, проектування. А також, навчити молодь втілювати свої ідеї  в комп’ютерній творчості.

Заняття у клубі дистанційного навчання «I Will Code» проходять протягом навчального року. Календар завдань оновлюється щотижня в розділі «Новини». На виконання одного заняття учаснику відводиться 5 днів. Кожен урок містить навчальні вправи і завдання для самостійної роботи. Виконуючи їх, гуртківці вчаться програмувати в Scratch, створювати інтерактивні програми та ігри. Виконане завдання учасник надсилає на перевірку. Для цього достатньо опублікувати проект в своєму особистому кабінеті Scratch, обліковий запис до якого учасник отримує після реєстрації у проекті.

Кожна вправа оцінюється щосуботи, бали зараховуються у загальний рейтинг.

Досягнення учасників «I Will Code» фіксуються у таблиці рейтингу успіху учасників. Щотижня обирається найкращий учасник, а за підсумками місяця найкращі кодувальники отримують заохочувальні призи та цінні подарунки, а також — право участі у фестивалі «I Will Code» та вибороти найкращий приз.

На бали також впливає активність дітей в обговореннях та участь у «Творчій дошці I Will Code».

По завершенню курсу учасники отримають сертифікати.

Гуртківці відразу ж активно зареєструвалися та чекали завдань. А дочекавшись, швидко почали їх виконувати. Результатом цього і стало потрапляння учнів у п’ятірку найкращих тижня, а згодом і у п’ятірку найкращих місяця.

Інтенсивний темп виконання запропонованих завдань та методи роботи, що ми використовували на початку, продовжуємо застосовувати і далі. Відтак знову ж потрапляємо у вже «улюблені» нами «п’ятірки». Будемо прагнути, щоб так було і надалі!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости