Новости 24 января 2017

Учні Садової загальноосвітньої школи поспілкувались з представником поліції

Старший інспектор ювенальної превенції Снігурівського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області майор поліції Марія Сироєжко провела профілактичну бесіду із учнями 6-8-х та 11-го класів Садової загальноосвітньої школи.

Поліцейська розповіла підліткам про те, як потрібно діяти, щоб попередити насильство в сім‘ї, про права та обов’язки юних громадян країни, й окремо зупинилась на важливості дотримання основ правової поведінки школярів.

«Ви маєте право на життя, піклування, на достатнє харчування та дах над головою, право на розваги, освіту, медичну допомогу. Ви маєте право висловлювати свою думку, але вона не повинна ображати інших. Пам’ятайте: ніхто не має права вас ображати, жорстоко і несправедливо поводитися із вами, примушувати вчиняти правопорушення. А якщо ви стали жертвою зазначених дій, то потрібно обов’язково звернутись по допомогу до поліції», — зазначила Марія Сироєжко.

Майор поліції ознайомила підлітків із відповідальністю, що настає за скоєння вчинків, що підпадають під дію статей кримінального або адміністративного законодавства, акцентувавши увагу на наслідках, що настають для дорослих за невиконання ними батьківських обов’язків. Також поліцейська наголосила на важливості обов’язкового дотримання дисципліни під час навчального процесу та розповіла про шкідливі наслідки, що настають внаслідок тютюнопаління й вживання алкогольних напоїв.
Відділ комунікації поліції
Миколаївської області

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top