Новости 01 августа 2017

Прокуратура вимагає стягнути з екс-головного лікаря Снігурівської ЦРЛ Ястребова шкоду в 23 тисячі гривень, заподіяну ним через незаконне звільнення лікаря

Органи прокуратури вимагають стягнути з екс-головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні Олексія Ястребова шкоду, заподіяну порушенням трудового законодавства в сумі 23,3 тисячі гривень. Про це виданню Снігурівка.ІНФО повідомили власні джерела в лікарні.

Нагадаємо, що на початку 2017 року головний лікар Ястребов звільнив лікаря-невропатолога Снігурівської ЦРЛ Валентина Шмегельського. В свою чергу звільнений звернувся до суду, де довів неправомірність дій Ястребова. Окрім того, що суд скасував наказ про звільнення та постановив поновити на роботі Шмегельського, йому повинні були повернути заробітну плату за період з 21 лютого по 5 травня 2017 року в розмірі 23,2 тисячі гривень.

Тому порушення вимог трудового законодавства Ястребовим призвели до зайвого витрачання бюджетних коштів. Згідно закону, матеріальну відповідальність має понести саме Ястребов, який видав незаконний наказ про звільнення лікаря та повернути в бюджет шкоду, заподіяну в даній ситуації.

 

1 Комментарий

  1. реалист

    02.08.2017 at 19:50

    Кто же будет разыскивать Ястребова? Ведь он не присутствовал на судебных заседаниях и место его теперешнего пребывания не известно. Скорее всего компенсация материальных ущерба Шмигельскому произойдёт, как в случае с Жигалко и Острогляда — за счёт бюджетных средств, т.е.за неправомерные действия и некомпетентность главных врачей расплачиваются налогоплательщики. Душегуб Шмигельский и шизофреничка Жигалко снова в плюсе. Слава самому справедливому украинскому суду.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top