Новости 29 декабря 2017

Депутати облради Кормишкін та Донченко разом з головою Снігурівської РДА привітали дітей з Днем Святого Миколая

19 грудня 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з депутатами обласної ради Юрієм Кормишкіним та Оленою Донченко відвідали вихованців навчальних закладів сіл Новопетрівка та Євгеніївка і вручили їм солодкі подарунки,м’ячі та теплі килими. Не забули і про дітей-інвалідів та про діточок, які знаходяться на лікуванні в дитячому відділенні Снігурівської ЦРЛ. Крім того, голова районної ради Тетяна Мезіна, заступники голови райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів завітали в гості з подарунками до кожної дитини-інваліда.

Цього ж дня в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося відкриття районної Новорічної ялинки, куди завітало чимало дітлахів нашого міста. На малят чекали танці та пісні, цікаві виступи. Були організовані святкові заходи і для дітей наших учасників АТО, які відбулися в районному Будинку культури. У залі панувала радісна атмосфера. Діти брали активну участь у конкурсах та іграх, відгадували загадки та танцювали. Разом з чарівною Зимонькою та Ельфом Святий Миколай подарував концертно-розважальну програму.

Підбиваючи підсумки проведених заходів, Інна Бойко відмітила: “Завдання дорослих – стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки. Ми повинні дарувати тепло й увагу діткам, адже вони потребують нашої підтримки й турботи.”

1 Комментарий

  1. реалист

    01.01.2018 at 14:44

    Прямо хочется прослезиться.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top