Новости 10 апреля 2018

У Широківській ОТГ школу і дитячий садок об’єднають в єдиний НВК [ВІДЕО]

Голова Червонодолинської сільської ради Широківської ОТГ Сергій Пересунько повідомив, що в селі Широкому було вирішено об’єднати загальноосвітню школу і дитячий садок в єдиний навчально-виховний комплекс. Про це він розповів на прес-конференції «Сто днів після виборів» новообраних голів ОТГ у Миколаївському Центрі розвитку місцевого самоврядування, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

За словами Пересунько, зараз у Широківській школі навчається більш ніж вп’ятеро менше учнів від максимальної кількості. Тому місцева влада вирішила об’єднати школу і дитячий садок в НВК.

«У нас у селі Широке є школа, розрахована на 390 учнів, але у школі зараз займається 75 учнів. Є також дитячий садочок. Тому ми вирішили відразу об’єднати – зробити НВК (навчально-виховний комплекс, — ред.). Три місяці ми займалися тим, що робили ремонт з нуля. Ми замінили вікна, оббили всі стіни, зашпаклювали їх. Також зробили нову підлогу з підігрівом. Ми закупили нову сантехніку, ліжка», — розповів він.

Голова ОТГ сподівається, що НВК встигнуть відкрити вже у травні до дня села Широке.

«Відкриття плануємо на травень. У нас в Широкому буде день села, я сподіваюся, що ми завершимо ремонт і відкриємо цей НВК вже в травні», — зазначив голова ОТГ.

Також читайте: грошова плутанина, залякування колективу і байдужість голови ОТГ: батьки розповіли, що відбувається в Новопетрівському дитсадку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top