Горячее 11 апреля 2018

Скандального депутата Снігурівської міськради покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

10 квітня постановою Снігурівського районного суду за результатами розгляду протоколу, складеного працівниками Управління захисту економіки Нацполіції в області, притягнуто до адміністративної відповідальності депутата Снігурівської міської ради за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч.1 ст.172-6 КУпАП). Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Встановлено, що депутат у період декларування у 2017 році доходів за 2016 рік без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, лише через декілька місяців від встановленого законодавством строку. За результатами розгляду протоколу судом підтримано позицію прокурора, депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень.

Як стало відомо виданню Снігуріка.ІНФО, мова йде про депутата Снігурівської міської ради Миколу Гончаренко. Крім того, згідно з даними Єдиного державного реєстру декларацій НАЗК, декларацію про доходи за 2016 рік Гончаренко подав лише 28 вересня 2017 року, тобто пізніше встановленого законом терміну.

Нагадаємо, минулого року невідомі намагалися підпалити гараж депутата Гончаренко.

Довідка: відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці та інші суб’єкти декларування, у тому числі і ті, які таку діяльність у минулому році зобов’язані до 1 квітня 2018 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію за 2017 рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top