Новости 22 апреля 2018

«А ви, жителі міста, чекайте, що ще накаже робити Голоблі його власник», — мер Снігурівки скасував сесію міськради заради зустрічі з Кухтою

Снігурівський міський голова Леонід Голобля вирішив скасувати сесію міської ради задля того, щоб провести зустріч з Іваном Кухтою у Миколаєві. Про це у мережі Facebook написав Евгеній Фішман.

Нагадаємо, що 19 квітня мала відбутися сесія Снігурівської міської ради, але за день до засідання мер Голобля повідомив, що сесія скасована.

В день, коли була запланована сесія його побачили у центрі Миколаєва з Іваном Кухтою.

«Мер Снігурівки Голобля скасував сесію міськради заради того, щоб сьогодні провести виїзну нараду з депутатом Іваном Кухтою. А ви депутати та жителі міста чекайте, що ще накаже робити Голоблі його власник!» — написав миколаївець.

Зазначимо, що депутат Снігурівської міської ради Вадим Журавель заявив, що мер Леонід Голобля в останній момент вирішив скасувати сесії міської ради. За його словами, очільник міста прийняв таке рішення для того, щоб не підіймати на сесії питання по скандальному автобусу, який наніс КП «Снігурівський комунальник» збитків майже на 20 тисяч гривень за один місяць.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top