Новости 22 мая 2018

За благодійну діяльність та милосердя депутата Андрія Закусілова нагородили «Почесним знаком» Червоного Хреста [ФОТО]

Депутат Миколаївської обласної ради, голова Снігурівської районної партійної організації «Наш Край» Андрій Закусілов удостоєний вищої нагороди товариства Червоного Хреста України «Почесний знак» за благодійну діяльність і проявлену милосердя. Про це повідомляє прес-служба партії.

Цю нагороду вже відомому на Миколаївщині волонтеру вручили з нагоди 100-річчя діяльності Товариства Червоного Хреста України.

Депутат облради Закусілов почав свою співпрацю з представництвом Червоного Хреста в Снігурівці приблизно 3 роки тому. Перша допомога, яка була надана спільними зусиллями, надання продуктів харчування малозабезпеченим людям. Потім пішли інші акції і волонтерське крило почало розвиватися.

Як зазначає сам Андрій Закусілов, для нього ця нагорода дуже дорога і висловив надію на подальшу співпрацю з товариством Червоного Хреста.

«100 років милосердя. Я щиро вітаю всіх членів Товариства Червоного Хреста з цим ювілеєм. Те, що протягом цілого століття роблять ці люди, часом дивує, вражає. Наша спільна робота в Снігурівці — це крапля в морі в порівнянні з тими глобальними програмами, які реалізує ця організація в Україні і по всьому світу. Але я переконаний, що, якщо кожна людина буде робити хороші, добрі і милосердні справи в своєму краї — по всьому світу стане набагато більше врятованих житті», — сказав депутат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top