Новости 25 мая 2018

Троє учасників АТО зі Снігурівщини отримали сертифікати на житло [ФОТО]

В рамках реалізації обласної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, голова обласної ради Вікторія Москаленко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вручили сертифікати на житло військовослужбовцям, які брали участь у антитерористичній операції та потребували поліпшення житлових умов.

Вручення відбулось в ході урочистостей з нагоди відкриття в Миколаївському обласному краєзнавчому музею виставки «Миколаївці на захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України», присвяченої неоголошеній війні, яка триває на сході України.

«Програма «Турбота» дала можливість в позаминулому році виплатити 7,5 млн грн, які закрили чергу на житло для 15 сімей учасників антитерористичної операції на сході України – інвалідам ІІІ групи. Цього року разом із депутатами обласної ради та міської ради міста Миколаєва ми об’єднали зусилля. Тож на сьогодні черга повністю закрита. Програма «Турбота» – унікальна. Я б хотів, щоб всі області України взяли цю програму за основу і впроваджували її на місцях. Вона унікальна тим, що об’єднує зусилля депутатів усіх рівнів і дозволяє не створювати проблему, а вирішувати її. На сьогодні маємо, що за минулий рік було виділено 16,4 млн грн – це 37 квартир. А зараз ми вручимо  останні 5 із них разом з усіма людьми, які брали в цьому участь», – сказав голова облдержадміністрації Савченко.

Очільник області також зазначив, що у 2018 в обласному бюджеті на купівлю квартир миколаївським військовослужбовцям передбачено 10 млн грн на умовах співфінансування з місцевими бюджетами міст, районів, ОТГ. Крім того, в області діє державна програма, відповідно до якої учасники АТО – інваліди І-ІІ груп та сім’ї загиблих у АТО військових мають  право отримати компенсацію за купівлю житла.

Сертифікати на житло отримали також учасники АТО зі Снігурівського району Сергій Єфремов, Андрій Кучина та Ігор Вишневський.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top