Новости 28 ноября 2015

Ларченко VS Закусілов: Снігурівська мерія вважає що депутат облради вводить виборців в оману

Відповідь Снігурівської міської ради на коментар Закусілова Андрія Миколайовича від 25.11.2015 року, розміщений в інтернет спільноті ««СНIГ» | Снигирёвская Народная Internet Газета»

Шановний Андріє Миколайовичу!

Ви маєте достовірні дані про штат працівників міської ради і добре знаєте, що подана вами інформація неправдива, так як Ви особисто були присутні на сесії міської ради, де розглядалася структура!

В Снігурівській міській раді до затвердження нової структури працювало 17,5 одиниць і це без урахування 6 одиниць бухгалтерів централізованої бухгалтерії ДНЗ, які займалися обслуговуванням дошкільних навчальних закладів, виконавчого апарату та бюджетом м. Снігурівка. Тобто, якщо порахувати, раніше структура міської ради складалася з 23,5 одиниць (разом з бухгалтерією).

Звертаємо Вашу увагу на те, що нова структура працівників Снігурівської міської ради, яка затверджена 24.11.2015 року, складається з 22,5 одиниць, до якої відтепер включено 4 одиниці бухгалтерів, замість 6, у зв’язку з передачею дошкільних навчальних закладів від Снігурівської міської ради до Снігурівської районної ради. Тобто, як ми бачимо, в підсумку чисельність працівників Снігурівської міської ради навіть скоротилася на одну одиницю.

Проаналізувавши нову структуру та чисельність працівників міської ради та порівнявши її з тією, яка була раніше, ми з Вами можемо зробити очевидний висновок, що вона не збільшилась. Тобто, в черговий раз, Ви намагаєтесь донести до мешканців нашого міста неправдиву інформацію та ввести їх в оману. А навіщо…?

Колектив міської ради.

1 Комментарий

  1. Андрей

    28.11.2015 at 20:03

    Два дэбила, это сила.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top