Новости 31 июля 2017

Депутати облради Кормишкін та Донченко виділили близько 350 тисяч гривень на потреби закладів освіти Снігурівщини

31 липня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участю міського голови Леоніда Голоблі, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників державних установ міста та району.

На нараді обговорили ряд фінансових питань, зокрема заступник начальника фінансового управління Людмила Луцкіна доповіла, що станом на 31 липня показники зведеного бюджету виконано на 120%.

Також Луцкіна повідомила, що 28 липня установа отримала довідку з департаменту фінансів ОДА на депутатські кошти в розмірі 200 тисяч гривень для кіностудії “Інгулець” від депутата облради Володимира Лусти. Раніше повідомлялося, що за депутатські коши планується ремонт приміщень будинку культури де розташована кіностудія “Інгулець”, а також придбання обладнання для творчого розвитку дітей в цій галузі мистецтва.

Крім того, депутати обласної ради Олена Донченко та Юрій Кормишкін виділили 348 тисяч гривень на потреби закладів освіти Снігурівщини (на закупівлю шкільних парт, тощо). Депутат облради Надія Боднар виділила 91 тисячу грн на потреби Новокиївської, Суворської та міської ЗОШ№4, а також на сільські клуби в селі Горохівське та селі Садове.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top