Горячее 24 сентября 2017

Експерти перевірили всі школі Снігурівського району на аварійність та протипожежну безпеку

Після обрушення школи в Новому Бузі та трагедії, що сталася під час пожежі в одеському таборі «Вікторія», представникам влади було доручено негайно перевірити всі навчальні заклади. В коментарі виданню «Снігурівка.ІНФО» голова РДА та районної ради розповіли, що аварійних шкіл в районі не виявлено, а протипожежна безпека була перевірена ще до початку навчального року.

Голова районної ради Тетяна Мезіна розповіла, що візуальне обстеження всіх 32 шкіл району провели ще влітку, до початку навчального року. Проте задля впевненості на аварійність школи зараз перевіряють експерти із Одеси.

«Ми виконуємо обстеження наших шкіл, запросили експертів з Одеси, але на сьогоднішній день поки що немає офіційного заключення про те, що якась зі шкіл району знаходиться в аварійному стані. До першого вересня ми провели візуальне обстеження шкіл, але для впевненості запросили експертів», — розповіла голова райради.

Мезіна додала, що в середньому вартість обстеження однієї школи становить 5,5 тисяч гривень. Офіційні результати обстеження всіх шкіл Снігурівщини експерти мають надати з наступного тижня (з 25 вересня).

«Ми зійшлися з цими одеськими експертами в ціновій політиці, і обстеження однієї школи коштувало близько 5,5 тисяч гривень. Ми раніше оглянули всі школи, у нас їх 32 в районі, і там, де у комісії виникли які-небудь питання ми вирішили провести експертне обстеження. Результати обстеження шкіл ми маємо отримати вже наступного тижня», — додала Мезіна.

Замовником експертного обстеження шкіл району виступав відділ освіти Снігурівської райдержадміністрації. На ці роботи з районного бюджету було виділено близько 90 тисяч гривень.

Голова райдержадміністрації Інна Бойко розповіла, що окремо у всіх навчальних закладах району до початку навчального року була перевірена і протипожежна безпека. По результатам цих перевірок, ДСНС виявила незначні недоліки в деяких школах, після чого були видані приписи для їх усунення.

«Школи у нас всі перевірені на протипожежну безпеку. Там де є приписи від ДСНС, ми зараз над цим працюємо. Всі школи були перевірені ще до першого вересня, там не багато треба усунути недоліків, ми будемо виділяти кошти, щоб все привести в належний стан», — відзначила Бойко.

Напочатку вересня в РДА провели засідання комісії по результатам перевірки стану готовності навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року та проведення технічного обстеження будівель і споруд закладів освіти району.

Нагадаємо, що депутати облради Кормишкін та Донченко виділили близько 350 тисяч гривень на потреби закладів освіти Снігурівського району. Раніше повідомлялося, що за депутатські коши планується провести ремонт приміщень будинку культури де розташована кіностудія “Інгулець”, а також придбання обладнання для творчого розвитку дітей в цій галузі мистецтва.

Також варто відзначити, що два навчальних заклади Снігурівщини потрапили до ТОП-20 шкіл в Миколаївській області.

 

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top