Новости 03 октября 2017

Підрядник розпочинає роботи по проведенню газопостачання до десяти будинків мікрорайону «Семи вітрів» в Снігурівці

2 жовтня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела чергову нараду за участю керівників міста, районної ради, газового господарства міста, та інших служб. На нараді також були представники підрядної організації ПВНП “Нікоінтерм”, які займатимуться прокладкою зовнішніх мереж газопостачання до десяти будинків мікрорайону “Семи вітрів” міста Снігурівка.

Представник ПВНП “Нікоінтерм” Дмитро Колосовський повідомив, що працівники готові приступити до роботи. Перший заступник міського голови Олег Поскрипка відмітив, що нещодавно за сприяння працівників Снігурівської філії “Миколаївобленерго” було складено схему пролягання підземних кабелів електромереж. Під час виконання робіт підрядником, представники міської ради, в разі потреби, також готові надати всебічну допомогу у вирішенні нагальних питань.

Раніше заступник голови облдержадміністрації  Гайдаржи розповів про роботи по газифікації мікрорайону «Сім вітрів» в місті Снігурівка. За його словами, проекти з проведення до будинків газу знаходяться на експертизі, лише після укладення якої можна буде робити подальші розрахунки.

Як відомо, 31 серпня «бюджетна» комісія Миколаївської обласної ради дала згоду на прийняття субвенцій з місцевих бюджетів на будівництво зовнішніх мереж газопостачання в Снігурівському районі.

 

1 Комментарий

  1. А

    07.10.2017 at 13:45

    Какая цена будет за проведения газа к плите и отопление?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top