Новости

Асфальт з траси Т-1508 «Калинівка-Снігурівка» перевірять в лабораторії Дорожнього контролю якості у Києві [фото]

422

31 жовтня представники Дорожнього контролю якості Укравтодору провели кернування верхнього шару покриття ЩМА-20 для подальшої перевірки  якості  проведення ремонтних робіт автодороги загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка — Снігурівка – Березнегувате.

Взяті зразки (керни)  направлено до лабораторії Дорожнього контролю якості у місті Києві для проведення відповідних випробувань.

Нагадаємо, що на ремонт Снігурівської траси Т-1508 додатково виділили 82 мільйони гривень.

Раніше голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заявив, що на завершення ремонту траси «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» не вистачає 160 мільйонів гривень.

В свою чергу, депутат обласної ради Андрій Закусілов вважає, що в зв’язку з ускладненням погодних умов, доцільніше було б продовжити ремонтні роботи на трасі Т-1508 вже в новому році.

Окрім ремонту, не менш важливим питанням в Снігурівському районі є проблема з перегрузами. Так, депутати Снігурівської райради запропонували вирішити проблему великих вантажівок з цукровими буряками, які їдуть на «Засельській цукровий завод», за круглим столом з представниками компанії. Разом з тим, голова бюджетної комісії райради Ігор Бульба заявив, що депутатам зі Снігурівки не дали перевірити вагу фур на Засільському цукрозаводі.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости