Новости 01 ноября 2017

На Снігурівську трасу Т-1508 додатково виділили 82 мільйони гривень, — Савченко

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко повідомив, що після змістовної розмови з керівником «Укравтодору» Славоміром Новаком область додатково отримала 82 млн гривень на Снігурівську дорогу. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Отримана сума в розмірі 82 мільйонів додатково використовуватиметься при ремонті траси «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». Савченко зазначив, що це додаткова сума до розрахунків на 213 млн грн, які в області на даний момент.

«Сподіваюсь, що Служба автомобільних доріг працюватиме таким чином, що ми отримаємо повністю зроблену дорогу та ефективно освоєні кошти», — написав голова ОДА.

Нагадаємо, раніше голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заявив, що на завершення ремонту траси «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» не вистачає 160 мільйонів гривень.

В свою чергу, депутат обласної ради Андрій Закусілов вважає, що в зв’язку з ускладненням погодних умов, доцільніше було б продовжити ремонтні роботи на трасі Т-1508 вже в новому році.

Окрім ремонту, не менш важливим питанням в Снігурівському районі є проблема з перегрузами. Так, депутати Снігурівської райради запропонували вирішити проблему великих вантажівок з цукровими буряками, які їдуть на «Засельській цукровий завод», за круглим столом з представниками компанії. Разом з тим, голова бюджетної комісії райради Ігор Бульба заявив, що депутатам зі Снігурівки не дали перевірити вагу фур на Засільському цукрозаводі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top