Горячее 17 апреля 2018

Після зимового затишшя на Снігурівській трасі Т-15-08 поновлено ремонтні роботи [ФОТО]

17 квітня було відновлено роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі державного значення Т-15-08 Калинівка – Снігурівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Миколаївській області.

На ділянці км 8+600 — км16+700 підрядна організація виконує роботи по влаштуванню верхнього шару дорожнього покриття з ЩМА-20. Працівники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області стверджують, що здійснюють постійний контроль якості робіт на вказаному об’єкті.

Дорожники закликають водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Нагадаємо, що на сесії облради депутат від «Нашого краю» Андрій Закусілов підняв питання ремонту Снігурівської траси. Він звернув увагу, що верхній шар асфальту ще не укладений, а нижній в деяких місцях вже почав руйнуватися. Заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи запевнив, що нижній шар асфальту знаходиться на гарантії, тому підрядник за свої кошти зобов’язаний буде усунути дефекти.

Зазначимо, що влітку 2017 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав трасу Т-15-08. Голова уряду похвалив якість виконаних робіт та наголосив, що до середини жовтня об’єкт буде зданий в експлуатацію. Автодорога Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» ремонтується за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top