Новости 01 июня 2018

«Дорожній контроль якості» перевірив виконані ремонтні роботи на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» [ФОТО]

Працівники ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» за участю представників Служби автомобільних доріг у Миколаївській області провели інспекційний контроль якості робіт з поточного середнього ремонту на ділянках автодороги загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка-Снігурівка.

В ході перевірки здійснено вимірювання поперечного нахилу і геометричних параметрів дорожнього покриття, та здійснено кернування верхнього шару з асфальтобетонної суміші (ЩМА-20).

Відібрані зразки направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» у місті Києві для проведення відповідних випробувань.

Результати та висновки лабораторних випробувань буде надано Службі автомобільних доріг у Миколаївській області для подальшого використання у процесі здійснення контролю якості виконання робіт з поточного середнього ремонту.

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. Керівник САД в області Андрій Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використали вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси виявилося мало. За словами в.о. начальника САД в області, необхідно знайти ще 50 мільйонів гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top