Новости 18 июня 2018

У Снігурівці медиків привітали з професійним святом та передали районній лікарні сертифікат на відеофіброгастроскоп [ФОТО]

15 червня в приміщенні районного Будинку культури відбувся урочистий концерт під гаслом “Низький уклін  людям в білих халатах”. У святкових заходах взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, депутати районної ради та лікарі. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Привітала працівників медицини району голова райдержадміністрації Інна Бойко, яка у своєму виступі зазначила наступне:

“Ваша місія важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму, адже на озброєнні у вас не завжди є в достатній кількості лікарські засоби або сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. І лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу. Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів”

Після виступу голова РДА разом з депутатами районної ради Ігорем Бульбою та Лідією Бандуровою вручили головному лікарю Снігурівської ЦРЛ сертифікат на передачу медичного обладнання – відеофіброгастроскопу вартістю 1,3 мільйони гривень, придбаного за рахунок коштів районного бюджету. Після щирих слів привітань представники влади району нагородили медиків грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Святковий настрій присутнім подарували артисти та вихованці районного Будинку культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top