Блоги

В кого я вимагала чи брала гроші або хабарі – зверніться до поліції, — Тетяна Андрющенко

902

Вчора в інтернет-спільноті  «Правда с народом» були викладені  записи моїх розмов із депутатами міської ради Гончаренко М.М. та Журавель В.І. Вони  викликали неабиякий резонанс в місті. Я довго вагалась, писати мені ці слова чи ні. І працівники міської ради, мої колеги, мене відмовляли, тому що  мій лист може привести до нових образ. Але я все ж наважилась і прошу його приймати не як виправдання.

Кінець січня та лютий місяці для мене були дуже складними як для посадової особи, яка виконувала обов’язки міського голови. Всі пам’ятають, які тоді були складні погодні умови, заметілі та ожеледиці. Разом із працівниками комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» та за допомогою керівників підприємств міста Здражевського С.В., Черенкова Ю.В. та  Тодорова В.П. в оперативному режимі  упорядковувалось місто. Складний порив водоводу на вулиці Північній, коли затоплювались житлові будинки, відсутність води на провулку Енгельса та інші пориви водоводів по місту Снігурівка ліквідовувались разом із працівниками КП «Снігурівський комунальник» та за участю депутатів на цих округах. Також за цей час вирішувались інші нагальні питання.  При цьому робота була в стані, коли майже не щодня проводились відеозйомки в моєму кабінеті за участю депутатів Гончаренко М.М. та Журавель В.І. Ці зйомки проводились в атмосфері натиску, підвищеного тону, образ та звинувачень, це видно навіть з відеороликів моїх з ними розмов. Для мене слова “корупціонери” та “хабарники” – це образа. Користуючись випадком звертаюсь до мешканців міста: в кого я вимагала чи брала гроші або хабарі в іншому товарному вигляді – зверніться до поліції. Я не виправдовуюсь, але кожен із нас в приватних бесідах іноді висловлюється не дуже коректно та чемно і не завжди контролює свої вислови. Так сталось і зі мною, коли з депутатами продовжувалась бесіда нібито без відеозйомки. В стані психологічного натиску дуже важко іноді оцінювати не лише свої слова, але й дії. На записах дійсно мої слова, але кожний вираз можна використати в різному контексті  і навіть із запису чутно, що іноді я була доведена до психологічного зриву. Але я винна в  тому, що навіть допустила ці розмови і не послухала одного депутата міської ради, який неодноразово наголошував на тому, що навіть допускатись до цих зйомок і розмов не варто.

Окремо хочу звернутись до депутатів міської ради від політичної партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» . Ніколи я навіть в думках не могла образити жодного з Вас, тому що моя повага до кожного підкріплена перш за все Вашими діями. Ви цікавитесь депутатською роботою на виборчих округах, а депутати-підприємці допомагають практично та фінансово установам та організаціям міста: Ткаченко О.М. – допомога спортивній школі Дзю-до, Поскрипка О.Л. – допомога Товариству Червоного Хреста, але при цьому вони не піаряться, а вважають це як за потрібне. Окрему подяку хочу висловити Кухті І.В, так як він завжди був поруч.

Наостанок хочу зауважити, що жодними своїми практичними діями я не зашкодила інтересам ані депутатського корпусу, ані працівників міської ради, ані міського голови.

Т.Г. Андрющенко

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости