Новости 05 января 2017

Снігурівцям радять запастись продуктами та приготуватись до заметілі

За інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з виходом південного циклону 6-8 січня 2017 року на території Миколаївської області очікуються різкі зміни погодних умов: сильний сніг, сильна хуртовина, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, снігові замети, сніговий накат. Вітер північний 17-22 м/с, місцями 25 м/с. Протягом доби6 січня зниження температури до 7-12° морозу, 7-8 січня подальше зниження температури вночі до 14-19° морозу, вдень до 10-15° морозу.

Шановні мешканці Снігурівщини!

Снігурівська райдержадміністрація звертається до вас з наполегливим проханням урахувати ці попередження і вжити всі необхідні заходи безпеки, а також:

— Обмежити всі пересування транспортними засобами без нагальної потреби між населеними пунктами району та області.

— Забезпечити необхідний запас продуктів харчування та ліків першої необхідності строком на три дні.

Крім того, просимо звернути увагу, що в кожному населеному пункті працюють стаціонарні пункти обігріву. Адреси на сайті ДСНС в Миколаївській області: mk.dsns.gov.ua

Також, працюватиме цілодобова «гаряча лінія» за тел. 3-13-30 на яку можна звернутися в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Зі свого боку, обласна державна адміністрація вживає всі необхідні заходи для забезпечення життєдіяльності Миколаївщини та безпеки її жителів. Всі служби області переведені в режим цілодобової роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Всім підприємствам транспорту, енергозабезпечення, житлово-комунального господарства, торгівлі, закладам охорони здоров’я рекомендовано організувати свою роботу з урахуванням погіршення погодних умов.

Проведено роботу щодо мобілізації важкої техніки для розчистки доріг, яка знаходиться у користуванні приватних сільгосппідприємств. Також при потребі буде задіяна техніка військових частин Миколаївщини.

1 Комментарий

  1. Last Hope

    05.01.2017 at 23:20

    Внимание! Максимальный репост!!! В ночь с 1 на 2 января возле бара Артуа (возле вокзала) произошла драка, в которой два снигиревских урода (фамилия одного из них — номировский) нанесли тежёлые травмы жителю с.Юрьевка, в результате которых он скончался в реанимации Снигиревской ЦРБ. По информации с разных источников мог пострадать еще один человек. Свидетелей произошедшего и тех, кто владеет какой-либо информацией просим дать показания в райотдел или прокуратуру. НЕ МОЛЧИТЕ! Не дайте уродам избежать наказания! И помните — если виновные ублюдки останутся на свободе — когда-нибудь от рук этих подонков могут снова пострадать невинные люди (или вовсе ваши близкие или родственники). ПОМНИТЕ ОБ ЭТОМ.
    P.S.: Сегодня его похоронили… Вечная память…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top