Новости 03 апреля 2018

Ніякого повторного проведення громадських обговорень по Снігурівській ОТГ не буде, — Інна Бойко

Голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко зазначила, що чутки щодо нібито повторного проведення громадських обговорень по Снігурівській ОТГ не буде. Про це очільниця району сказала під час наради з питань добровільного об’єднання територіальних громад за участю сільських голів.

Розпочинаючи нараду, голова РДА повідомила, що процес утворення Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади вийшов на фінішну пряму. 28 березня розпорядженням першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації №92-р було затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України про добровільне об’єднання територіальних громад у Снігурівську міську об’єднану територіальну громаду.

«Районом ширяться різні чутки щодо гальмування районною владою процесу децентралізації, зокрема, утворення Снігурівської ОТГ. Хочу розвіяти ці чутки та запевнити усіх, що ніякого приєднання окремих сільських рад та повторного проведення громадських обговорень по Снігурівській ОТГ не буде. Даний проект рішення є остаточний». — підкреслила Інна Бойко.

Раніше повідомлялося, що деякі мешканці районі дещо побоюються реформи децентралізації, але більшість розуміє, що об’єдання за формулою «один район — одна громада» послужить на благо усієї Снігурівщини.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top