Новости 08 марта 2017

Ветеранська організація Снігурівки відзначила 30-річчя [ФОТО]

В лютому 2017 року відзначають 30 років з дня заснування ветеранських організацій, зокрема: Організації ветеранів України, обласних, районних, міських та первинних організацій ветеранів війни та праці. Ветерани війни та праці — особлива категорія людей, яка бере активну участь у суспільно-політичному житті, докладає максимум зусиль для увічнення пам’яті загиблих воїнів. Життя ветеранів та їхній досвід є цінним надбанням суспільства, яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

6 березня 2017 року в актовій залі Снігурівської музичної школи відбувся Пленум Снігурівської районної ради з нагоди 30-річчя з часу заснування Організації ветеранів України.

Голова районної ветеранської організації Назаров Василь Аксентійович розповів про історію створення ветеранської організації, її розбудови і сучасної діяльності, відзначив активних учасників ветеранського руху району.

Протягом усіх цих років ветеранська організація бере активну участь у житті нашого району, в вирішенні соціальних проблем ветеранів, патріотичному вихованні молоді, піклується про ветеранів війни, підтримує українських військових.

Важко перелічити всі ваші добрі справи. Ваш життєвий досвід, теплота ваших сердець, оптимізм, активна громадська позиція є найкращим прикладом для усіх нас, а найбільш за все – для підростаючого покоління. Побільше передавайте знання і досвід молоді й дітям, діліться з ними спогадами, давайте поради, розповідайте історичну правду про важкі роки війни і повоєнне лихоліття.

Від щирого серця бажаємо нашим ветеранам здоров’я, радості, оптимізму і благополуччя, злагоди, взаєморозуміння та миру. Нехай вас зігрівають турбота і любов близьких, рідних та друзів, нехай оточують гарні і небайдужі люди! А ветеранській організації  бажаю розвитку і процвітання!»

Також до привітань долучились заступник голови Громадської організації учасників АТО, матерів та дружин АТО Олександр Воробйов та голова Районної Організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Баніт. Колектив «Озеряни» подарували музичний виступ для ветеранів. Активним членам районної та міської організацій ветеранів України були вручені почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради. Під час зібрання ветерани мали можливість безпосередньо звернутися з питаннями до представників районної та міської влади й отримати на них відповіді. Наприкінці, депутат обласної ради Андрій Закусілов організував святковій обід та невеликий концерт для ветеранів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top