Новости 15 апреля 2018

В селі Першотравневе відбулося Свято весни та спорту [фото]

14 квітня мешканці села Першотравневе вже вдруге відзначили Свято весни та спорту, яке започаткував Почесний президент районного спортивного клубу бойових мистецтв самбо, дзюдо, джиу-джитсу, почесний житель села Першотравневе Валерій Антонович Кіптик. Привітати мешканців села зі святом прибули перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, Заслужений тренер України Сергій Григорович Зіньковський, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сокульська та начальник відділу культури, молоді та спорту Анна Пєганова.

У своєму вітальному слові Сергій Верловицький від імені голови райдержадміністрації Інни Бойко, голови районної ради Тетяни Мезіної та депутатського корпусу районної ради привітав присутніх зі святом.

“Спорт — це здоровий спосіб життя, фізичний розвиток людини, а також самоорганізація, дисципліна, виховання сили духу, характеру. І велика подяка поважним тренерам Валерію Антоновичу Кіптику та Сергію Григоровичу Зіньковському, які дійсно роблять благородну справу і внесли значний вклад у достойне виховання нашої молоді. Нехай це свято стане гарною традицією для молоді села.” – зазначив Сергій Верловицький та побажав перемог учасникам турнірів.

В рамках свята відбувся відкритий турнір “Мир” з дзюдо серед дітей, юнаків, дівчат, молоді та дорослих, у якому взяли участь спортсмени з багатьох куточків України, а також з Молдови.

Був проведений Абсолютний чемпіонат всеукраїнського турніру серед чоловіків та жінок України на звання “Найсильнішого дзюдоїста турніру”.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top